

Воликоназол/Voriconazol Polpharma 200mg, протиоксидний засіб. 20 таб. BX500
- Немає в наявності
- Код: 1544549500
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:30 - 21:30 Вівторок 08:30 - 21:30 Середа 09:30 - 21:30 Четвер 09:30 - 21:30 Пʼятниця 09:30 - 21:30 Субота 10:30 - 20:00 Неділя 10:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (99) 022-63-03ViberBIOHELPвулиця Сумська, 78, Харків, Україна+380990226303
Застосовується для лікування серйозних грибкових інфекцій, що поширюються в кров. Воликоназол зупиняє ріст грибків, це протигрибковий препарат.
Таблетки Воликоназол Польфарма 200 мгмістять активну речовину вориконазол. Воликоназол Польфарма — протигрибковелекарство . Він працює, вбиваючи або зупиняючи ріст грибків, що викликають інфекції.
Показання
Воликоназол, триазольний протигрибковий засіб широкого спектра дії, показаний для використання дорослими та дітьми віком від 2 років для: лікування інвазивного аспергілезу.
Лікування кандидемії в пацієнтів без нейтропіні.
Лікування важких інвазивних інфекцій Candida, стійких до флаконазолу (включно з C. krusei).
Лікування важких грибкових інфекцій, спричинених Scedosporium spp. и Fusarium spp. Воликоназол Polpharma треба використовувати насамперед у пацієнтів із інфекціями, що прогресують, можливо, небезпечними для життя.
Профілактика інвазивних грибкових інфекцій у пацієнтів із групи високого ризику після трансплантації алогенних гемопоетичних стовбурових клітин (ТГСК ).
Активна речовина: вориконазол.
Співвіддання
Кожна таблетка, покрита плівковою оболонкою, містить 200 мг волокноназолу.
Наповнювач із відомим ефектом: 288 мг моногідрату лактози.
Повний список допоміжних речовин див. У розділі 6.1.
Дозування
Дозування
Електролітні порушення, як-от гіпокаліємія, гіпомагніми й гіпоактеліємія, треба контролювати й у разі потреби коригувати до початку та під час терапії волокнозолом (див. Розділ 4.4).
Воликоназол Польфарма також доступний у формі таблеток по 50 мг, покритих плівковою оболонкою.
Воликоназол Polpharma не випускається як порошок для пероральної суспензії або порошку для приготування розчину для інфузій; і якщо потрібна ця форма ліків, треба прописати інший продукт, що містить пухирецьзол.
Догляд
Дорослі
Терапію треба починати злимоконазолу в приписаній схемі ударної дози, що вводиться внутрішньовенно або перорально, для досягнення рівнів у плазмі крові першого дня лікування, близьких до стаціонарного. Через високу біодоступність перорального препарату (96%; см. Розділ 5.2) у разі клінічних показань можливе перемикання між внутрішньовенним і пероральним способом введення.
Докладна інформація про рекомендоване дозування представлена в таблиці нижче:
Внутрішньо |
Устно |
||
пацієнти 40 кг і старше * |
пацієнти з масою тіла менш ніж 40 кг * |
||
Режим ударної дози (перші 24 години) |
6 мг/кг кожні 12 годин |
400 мг кожні 12 годин |
200 мг кожні 12 годин |
Підтримувальна доза (через перші 24 години) |
4 мг/кг двічі на день |
200 мг двічі на добу |
100 мг двічі на добу |
* Також належить до пацієнтів від 15 років.
Тривалість лікування
Тривалість лікування має ґрунтуватися на клінічній та мікологічній реакції та бути якомога коротшим. Тривала терапія волориканазолом понад 180 днів (6 місяців) вимагає ретельної оцінки співвідношення користь/ ризик (см. Розділи 4.4 і 5.1).
Модифікація дозування (Зрослі)
Якщо реакція пацієнта на лікування недостатня, пероральна підтримувальна доза може бути збільшена до 300 мг двічі на день. Для пацієнтів із масою тіла менш ніж 40 кг пероральна доза може бути збільшена до 150 мг двічі на день.
Якщо пацієнти не можуть переносити лікування з підвищеною дозою, пероральну дозу треба поступово знижувати з кроком 50 мг доти, поки підтримувальна доза не досягне 200 мг двічі на добу (або 100 мг двічі на добу для пацієнтів із масою тіла менш ніж 40 кг).
Інформацію про профілактичне застосування волориканузолу Polpharma см. Нижче.
Діти (від 2 до <12 років) і підлітки з низькою вагою (від 12 до 14 років з масою тіла <50 кг).
Дозування волориказолу в підлітків має бути таким самим, як у дітей, оскільки їхній метаболізм більше схожий на такий у дітей, ніж у дорослих.
Рекомендований графік дозування:
Внутрішньо |
Устно |
|
Режим ударної дози (перші 24 години) |
9 мг/кг кожні 12 годин |
Не рекомендується |
Підтримувальна доза (через перші 24 години) |
8 мг / кг двічі на день |
9 мг/кг двічі на день (максимальна доза 350 мг двічі на день) |
Примітка. Наведений вище графік дозування ґрунтується на популяційному фармакокінетичному аналізі, проведеного у 112 дітей з ослабленим імунітетом віком від 2 до <12 років і 26 підлітків віком від 12 до <17 років.
Рекомендується починати терапію з внутрішньовенного введення. Режим приймання всередину треба розглядати тільки після досягнення клінічно значущого поліпшення. Треба враховувати, що в цій популяції внутрішньовенна доза становить 8 мг/кг. забезпечує приблизно вдвічі більшу дозу, ніж доза 9 мг/кг. приймається всередину.
Рекомендації за пероральною дозою для дітей ґрунтуються на дослідженнях, у яких волориканазол застосовувався як порошок для пероральної суспензії. Біоеквівалентність порошку для пероральної суспензії та таблеток у дітей немальовувалася. Оскільки час проходження через шлунково-кишковий тракт у дітей, ймовірно, буде коротшим, можуть бути відмінності в абсорбції таблеток, порівнюючи з дорослими. З цієї причини в дітей від 2 до
<12 років рекомендується використання пероральної суспензії.
Інші підгрупи підлітків (від 12 до 14 років і масою тіла> 50 кг; від 15 до 17 років незалежно від маси тіла)
Воликоназол треба вживати так само, як і дорослим.
Модифікація дози [діти (від 2 до <12 років) і підлітки з низькою вагою (від 12 до 14 років, які важать <50 кг)]
У разі недостатньої відповіді доза може бути збільшена з кроком 1 мг/кг. (або з кроком 50 мг, якщо як початкова використана максимальна пероральна доза 350 мг). Якщо пацієнти не переносять лікування, дозу треба зменшувати з кроком 1 мг/кг. (або з кроком 50 мг, якщо як початкова використана максимальна пероральна доза 350 мг).
Застосування в дітей від 2 до 12 років із печінковою або нирковою недостатністю не розвивалося (см. Розділи 4.8 і 5.2).
Профілактичне застосування в дорослих і дітей.
Профілактика має починатися в день трансплантації та може тривати до 100 днів після трансплантації. Тривалість профілактичного застосування має бути якомога коротшою та ґрунтуватися на ризику розвитку інвазивної грибкової інфекції (ІФІ ), визначеною нейтропіною або імуносупресією. Тільки в разі стійкої імуносупресії або хвороби « трансплантують проти господаря» (GvHD ) профілактичне лікування може бути продовжене до 180 днів після трансплантації (див. Розділ 5.1).
Дозування
Рекомендований режим дозування для профілактики такої ж, як і для лікування у відповідних вікових групах. Див. Таблици лікування вище.
Тривалість профілактики
Безпека та ефективність