Кошик
89 відгуків
+380 (99) 022-63-03

Custom probiotics Four Strain Lactobacilli / 4 штами Лактобактерій 260 млрд ДЕЩО 50 грам

  • Під замовлення, 14 днів

3 550 грн

+380 (99) 022-63-03
Viber
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Custom probiotics Four Strain Lactobacilli / 4 штами Лактобактерій 260 млрд ДЕЩО 50 грам
Custom probiotics Four Strain Lactobacilli / 4 штами Лактобактерій 260 млрд ДЕЩО 50 грам
3 550 грн
Під замовлення, 14 днів
+380 (99) 022-63-03
Viber
Опис
Інформація для замовлення

4 штами лактобактерій 260 млрд КУО / грам

Висококонцентрована суміш з 4 штамів лактобацил, які допомагають підтримувати добре збалансований мікробіом.

Інгредієнти-

L. Acidophilus, штам LA-14
L. Rhamnosus, штам LR-32
L. Salivarius, штам LS-33
L. Plantarum, штам LP-115

Переваги-

Найбільш ефективний для тонкого кишечника
Допомагає при запорі
Допомагає підтримувати добре збалансований мікробіом
Краще засвоєння вітамінів і поживних речовин
Позитивний вплив на кишкову та сечостатеву флору
Підтримання цілісності слизової оболонки
Поліпшення імунної системи
Антиканцерогенна, антимутагенна і протиалергічну дію
Анти-кандидозні властивості
Допомогу в регулюванні запальних станів травної системи
Позитивний вплив на дітей з РАС
Забезпечує антагоністичну середовище для патогенівCustom probiotics пробіотичні склади НЕ містять молочні продукти, цукор, глютен, соя, казеїн, дріжджі, штучні барвники, ароматизатори, консерванти, FOS або будь-які генетично модифіковані або модифіковані інгредієнти.
Поради по дозуванню і витраті
Дозування

Дорослі

Почніть з однієї мірної ложки для дорослих (0,8 грама, 208 мільярда КУО) пробіотичного порошку вранці натщесерце (за 30 хвилин до їжі). Розчиніть порошок в склянці дехлорированной води і випийте. Робіть це тільки ОДИН РАЗ в день. Залишайтеся в цій дозі приблизно 3-5 днів.

Якщо вас не влаштовують результати, збільшити дозування до двох мірних ложок на день, одну вранці та одну перед сном. Через тиждень переходите до прийому трьох мірних ложок на день, якщо ви все ще не отримуєте очікуваних результатів. Найвища дозування, яку ми рекомендуємо, - чотири ложки для дорослих в день. Ви завжди можете знизити дозу або припинити прийом пробіотиків на кілька днів. Ви також можете відвідати наш розділ «Пропозиції щодо дозування» для отримання додаткової інформації.

Діти

Почніть з однієї дитячої мірної ложки (0,1 грама, 24 мільярдів КУО) пробіотичного порошку вранці натщесерце. Розчиніть порошок в склянці води і випийте. Залишайтеся в цій дозі приблизно 3-5 днів.

Якщо ваша дитина не отримує очікуваних результатів, необхідно збільшити дозування до однієї мірної ложки вранці і однієї мірної ложки перед сном. Залишайтеся в цій дозуванні протягом одного тижня. Якщо ви все ще не задоволені результатом, приймайте до 2 мірних ложок вранці і 2 мірних ложок перед сном. Ви завжди можете знизити дозу або припинити прийом пробіотиків на кілька днів.

ПРИМІТКА:
Кожна травна система унікальна, як відбиток пальця. Вам необхідно підібрати дозування, яка найбільше підходить ВАМ або вашій дитині. Це може бути одна, дві, три або навіть шість мірних ложок на день залежно від віку і бажаного результату. Поступове збільшення дозування - хороший спосіб підібрати оптимальну дозу.

Місце зберігання

Наші пробіотичні добавки стабільні при температурі протягом 2-3 тижнів без охолодження. Ми провели дворічні випробування на стабільність наших пробіотиків. Ми переоцінюємо наші пробіотики, щоб втрата не вплинула на ефективність, зазначену на етикетці. З нашими пробіотиками можна подорожувати 2-3 тижні без охолодження.
Однак найкраще зберігати пробіотики в холодильнику для досягнення оптимальної ефективності.Часті питання


В. Що таке пробіотики і як вони діють?

О. Згідно з прийнятим у даний час визначенням ВООЗ, пробіотики - це Живі мікроорганізми, які при введенні в адекватних кількостях приносять користь здоров'ю господаря».

Пробіотики - це «хороші» бактерії, які природним чином населяють травну систему. Антибіотики, інфекції, неправильне харчування, стрес негативно впливають на мікрофлору кишечника. Правильна дозування пробіотиків буде великою підмогою в нормалізації флори в травній системі і, отже, поліпшить травний і імунну відповідь.

О. Містять ваші продукти молочні продукти або глютен?

Все наши продукты не содержат молочных продуктов и казеина, гипоаллергенны и не содержат искусственных красителей, ароматизаторов, консервантов, сахара, глютена, сои или FOS. Они не используют молоко, производные молока, галактоолигосахариды (GOS) или инулин в качестве добавленных ингредиентов в ферментационную среду.

В. Следует ли мне соблюдать определенную диету при приеме пробиотиков?

О. У многих наших клиентов есть кандидоз, аутизм, пищевая аллергия и другие проблемы с пищеварением. Поэтому лучше всего придерживаться диеты без сахара и натуральных продуктов с большим количеством овощей, клетчатки, а также рыбы и курицы. Это потому, что на сахаре растут Candida и вредные бактерии. Поэтому правильная диета и питание очень важны.

В. Что такое CFU?

A. Колониеобразующие единицы. Это количество пробиотиков на количество бактерий.

В. Как я узнаю, что получаю указанное количество КОЕ?

О. Мы проводим независимые лабораторные испытания наших пробиотиков, чтобы проверить количество бактерий на момент продажи. Хотя количество выше во время производства, счет на этикетке является счетом на момент истечения срока годности, который составляет один год с даты производства.

В. Какая дозировка хороша?

О. Дозировка варьируется от человека к человеку в зависимости от серьезности их ситуации. Эти дозировки варьируются от 25 миллиардов КОЕ в день до 800 миллиардов КОЕ в день. Польза для здоровья пробиотиков в низких дозах ограничена. Для достижения желаемых результатов вам понадобится более высокая потенция. Многие из наших клиентов использовали пробиотики других брендов с минимальными результатами из-за низкой активности.


В. Как мне узнать, брать ли мне 50 граммов или 100 граммов?

О. Это зависит от того, сколько вам нужно и как быстро вы это пройдете. 100 грамм дешевле. Если использовать одну мерную ложку для взрослых (200 миллиардов КОЕ) в день нашего пробиотического порошка, 100 граммов хватит на 4 месяца.

  • Ціна: 3 550 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner